Kozí farma

22. května 2010

Chtěl bych štěknout svým kamarádům a kamarádkám,jak jsem byl s páníčky u známých na kozí farmě!byl krásný den jek ze škatulky ,tak se páníci rozhodli ,že pojedeme na výlet.vzali sebou ještě mládě od jejich mláděte,panička nás připoutala v autě a už se jelo!všichni nás už očekávali na oběd,já se zase těšil co dostanu za pamlsky.po dobrém obědě jsem se proháněl po farmě s jejich fenkou sárinkou a očuchával co se dalo.tam vám je neznámých pachů!!

 

Když jsme se dostali až k ohradě kde byly malé kozičky,které se nechali olizovat a očuchávat,přiřítil se od někud kozlík s rohama a hrnul se na mně!nejdříve jsem si myslel,že si budeme hrát,ale to jsem se škaredě přepočítal!strkal do mě svými růžky a frkal,nevěděl jsem co mám dělat?tak jsem začal utíkat a on za mnou,jak se říká -kdo uteče ten vyhraje!!!Když to uviděla panička smála se ale mě se to vůbec nelíbilo.schoval jsem se pod auto až jem si umazal kožíšek.domů jsem přijel unavený,ale moc spokojený.

 

Přidáno: 24 bodů

Další podobná témata

Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení a Váš pes by mohl trpět, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

 

Opravdu chcete smazat tento inzerát?

Tato akce je nenávratná, takže si to pořádně rozmyslete, jelikož po souhlasu už není cesty zpět.