Krádež štěněčích chudáčků

12. června 2012

Jednoho dne se krásná fenka Sára dočkala svých prvních štěňat. Celé dny se o malé starala a protože chtěla, aby měli její malí pejsánci co potřebují, přestala žrát. Týdny a týdny jsme ji chtěli přikrmit, ale ona nechtěla, a tak slábla a slábla.

 

 

Když jednoho dne se štěňátka prohrabala skrze plot a utekla. Sára byla celá vyděšená, kde své pejsky má, a tak se rozhodla je hledat. Bloudila po vsi až je jednoho dne našla. Lehla si s nimi do trávy u silnice a nechala je, aby se nakojila. V tom ale přijelo auto a feně štěňátka sebrali. Sára nemohla nic dělat, byla totiž zesláblá a ani se nedokázala postavit.

 

Já jsem se strachovala, kde je náš pes a tak jsem ho šla hledat. Když v tom Sáru uvidím, jak leží u silnice a ani se nedokáže postavit, přijdu k ní a pohladim ji. "Neboj se!" řekla jsem a odvedla jsem Sáru domů. Pak jsme zkoušeli pátrat, kde by štěňátka mohla být, ale po nich jakoby se slehla zem. Proto jsme Sáru nechali vykastrovat a od té doby si už Sára se štěňaty starosti nedělá.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?