Králikova zmizení

5. dubna 2012

Mám králika Obbyho. Chovám ho volně na zahradě, ale slyší na jméno. Jednoho dne jsem ho jako obvykle šla zavolat na snídani. Otevřela jsem zadní vchod a zavolala na něj. Ale nepřišel.

 

 

Zavolala jsem na nej znovu. Po deseti minutách jsem ho jela hledat. Chodila jsem po zahradě, po ulici a volala ho. Ze sousedovi zahrady se ozval jemný šramot. V naději, že to bude Obby, jsem zavolala jeho jméno. Ale neozýval se. Smutná jsem hledala dále. Ale bezvýsledně.

 

K večeru přišel domů. Byl unavený. Nakrmila jsem ho a ptala jsem se sama sebe, kde mohl být. Na druhý den se situace zopakovala. Ale Obby už večer domů nepřijel. Byla jsem na pokraji zoufalství. O dva dny prišel celý vyhladovělý a od krve. Nevěděla jsem, co se děje.

 

Nechala jsem ho na noc v garáži. Ráno jsem ho pustila a sledovala, kam jde. Prodíral se ostrými kěříky v sousedově zahradě. Rány přibývaly. Já jsem prolezla plot a šla za ním. To, co jsem v keříku uviděla, mě šokovalo. Byla tam dvě malá koťátka.

 

Obby se zakrádal k misce sousedovho psa. Uchmatl kousek masa a přinesl ho koťátkům. Já jsem byla dojatá. Neváhala jsem a sebrala je k sobě. Dala jsem jim jména Laguna a Megan. Dnes obě čekají malá koťata.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?