Královno Sisinko, budeme poslouchat tvoje rozkazy...

30. března 2012

Sisinečko, ty jsi taková královna světa a věřím, že to sama moc dobře víš. Přijde mi někdy až zvláštní, jak si tak vykrečuješ po zahradě, apk přijdeš za námi na dvůr, zamňoukáš na nás, když něco chceš a my ti přání buď splníme - a nebo ne!

 

 

Ale přesně tak se mi líbíš, Sisinko, taková trošku panovačná kočička. Už jako malá jsi chodila po chodbě, nakukovala do zrcadla a hlasitě mňoukala, zatímco tvoji sourozenci si hráli. Taky máš Sisinko krásnou vynalézavost, hezky sisi dovedla naplánovat vlezení do dobu a ustlání si na ručnících nebo sis třeba lehla na pytel s granulema, abychom tě tam nenašli. ale nemysli si, že tě nevidíme, když nám občas vlezeš do skříně!

 

Mám tě Sisinko moc ráda a jsem šťastná, že jsi se vrátila po dlouhé cestě opět domů. Jsi nejen šikovná ve zlobení, ale taky jsi velká bojovnice. Jsi moje milá kočička. A i když se přes den chováš spíš jako dáma a moc si nehraješ, večer se rozběhneš za hračkou stejně jako třeba Bigie nebo Igi.

 

Já tě ale poznám i ve tmě :-DD Jsi moje šikovná hodná kočička, ta kterou mám moc ráda a kterou bych nevyměnila za nic na světě. Sisinko, dělej nám i nadále stejnou radost jako doposud a klidně si u toho někdy i nahlas mňoukni.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?