Královský pejsek!

2. ledna 2012

Bylo nebylo, žil kdysi jeden pejsek jménem Molinka. Její panička byla královna. A moc jí híčkala, ale tak, že to až přeháněla! Od štěňátka ji nenechávala ani čuchat s ostatními pejsky. Nechávala ji čuchat jen s pejsky z království. A tak, když Molinka dospěla, tak byla namyšlená a pyšná!

 

 

A tak se ani pejsci z království s ní nechtěli kamarádit! Jednoho dne se do království zatoulal pejsek jménem Rexík. Rexík se kamarádil s ostatními pejsky z království, byli moc hodní a měli rádi všechny pejsky, ale ne zrovna takové jako byla Molinka. Když to Molinka zjistila, hned pejskům rozkazovala, že se s ním bavit nesmí, že je to škaredý kříženec!

 

Jeden velký pejsek se odvážil promluvit a hrubým hlasem Molince řekl, že ona jim tam nemá co poroučet! Molinka se naštvala a s nikým se nebavila! Rexík, když jeden den přišel do království, tak zahlédl Molinku. Moc se mu líbila. Ptal se na ni ostatních pejsků. Ale ti mu na ni říkali jen to zlé, žádné dobré ani říct nemohli!

 

Rexík říkal, že taková určitě není a tak šel za Molinkou a pozdravil ji. Molinka řekla, jak si může dovolit mluvit na královského pejska! Rexík řekl, že je moc krásná a že by s ní chtěl být kamarád, ale Molinka řekla, co si to o sobě myslí takový škaredý ušpiněný ořech z ulice! To Rexíka urazilo a tak s ní pár dní nemluvil.

 

Molinka žárlila, že se s ním ostatní pejsci z ulice baví a s ní ne! Tak jednou začala strašně štěkat a její panička se na ní šla podívat. Uviděla tam Rexíka. Zakřičela jak to, že se tu ten pes objevil! Dala najít díru a aby jí hned zítra zazdili. Pejska vyhnala, ale ten se zase vrátil. Molinka šla k němu a řekla, ať okamžitě zmizí z jejího pozemku. Ale Rexík si jí nevšímal a povídal si s pejsky dál.

 

Molinka byla strašně naštvaná. A jednoho dne to tam zazdili a nevěděli, že Rexík je uvnitř jejich pozemnku! A tak se Rexík nemohl dostat ven! Byl moc smutný, že nemůže za svou paničkou. Najednou bylo Molince Rexíka líto. A ta šla za ním a řekla, že se určitě ven dostane. Ale Rexík řekl, že neví jak. Když tak ubilo pár dní, tak se v Molince objevilo pravé já!

 

A začela se chovat mile! Už se s ní pejsci bavili a měli ji rádi! Molinka si už s pejsky hrála a nejvíc byla s Rexíkem. Měli se moc rádi! A tak se Molinka Rexíkovi omluvila, jak byla zlá! Rexík řekl, že to nevadí, hlavně, že už je hodná! Jednoho dne se otevřeli dveře a Rexík měl šanci utéci, ale nevěděl. Zadíval se na Molinku a když se otočil, tak už byla brána zavřená.

 

Molinka byla ráda, že zůstává! Jednoho dne panička Molince řekla, že už ji zítra přivezou ženicha. Když to Molinka uslyšela, tak se rozběhla za Rexíkem a řekla mu to. Rexík na to řekl, jestli toho pejska má ráda víc než jeho, tak ať se jejím ženichem stane, ale jestli ne, tak že nedovolí, aby byl jejím ženichem! Molinka si šla lehnout.

 

A byl den! Přijel pejsek, Molince se na tváři místo úsměvu udělal smutný pohled. Pejsek vystoupil a zadíval se na jednu fenečku jménem Nancy, hned věděl, že jeho srdce je jen jeií! A taky večer tajně chodil za Nancy, oba se měli moc rádi! Jednoho dne chtěli paničky, aby měli Molinka a ten pejsek jménem Ben, štěnátka.

 

Molince i Benovi to bylo moc líto, protože každý měl srdce pro jiného, tak se rozhodli, že budou předstírat, že se nemají rádi. A tak šli do obýváku, kde byla královna a začali se kočkovat. Dělali jako že se perou, ale vše byla jenom lež. Tak je královna od sebe dala a zlostně se na ně podívala. Na Bena zakřičela a Molinku si vzala k sobě do náruče.

 

Molinka od ní odskočila a utíkala za Benem. Řekla mu, že se moc omlouvala, ale teď už může být s Nancy . Tak byli oba moc šťastní! Jednoho dne královna zahlédla Rexe jak si hraje s Molinkou. Zlostně na ně pokřikla a Rexík utekl. Molinka zůstala. Hned si pro ni královna došla, hubovala a říkala, že to nesmí, že je to královský pes.

 

Molinka byla moc smutná. Ale i tak si stále s Rexíkem hrála! Další den Královna z okna zahlédla, jak je Molinka smutná. A zase k ní přiběhl Rexík. Už chtěla jít dolů, ale když viděla, jak je Molinka šťastná a hraje si, tak byla o trochu hodnější, vzala Rexíka i Molinku dovnitř, oba se báli, co chce s Rexíkem udělat! Královna se na něho podívala a řekla, ty bys mohl být krásný, jen když tě dám umýt a učesat, budeš hned krásnější. Molinka byla moc šťastná.

 

Tak ho dala královna okoupat a když ho viděla, tak se uvidělo, že je to čistý pudlíček! Jako je Molinka, hned si ho oblíbila, chválila ho a jednoho dne měli štěnátka. Jedno si nechali. Královna všem vyprávěla, jak to bylo, taky to vyprávěli Molinka s Rexíkem svým dětem a ostatním zvířátkům, a tak zazvonil znonec a pohádky je konec.

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?