Krásná páteční procházka!

20. dubna 2012

Dneska byla snad ta nejlepší a nejdelší prochajda na světě! Asi v 15:20 jsem vyšel s paničkou z domu a šli jsme pro Roxíka a jeho paničku. Potom jsme šli do mírného kopečka a po mírně bahnité polní cestě až k velikému stromu!

 

 

Byl jsem puštěný na volno a jednou jsme si s Roxíkem běželi doprostřed pole oběhnou eletrický sloup a zase za paničkama! No, šli jsme úplně z mírného kopečka, spíš po rovince a tam s námi paničky zkusily otočky na agility, zkoušely, jak je to asi správně!

 

No, ale kolem trati jsme nešli, šli jsme po polní cestě, kde na poli Roxík chvíli hrabal a vyhrabal myšku. Potom ji samozřejmě sežral a mojí paničce jí bylo líto. Ale nevadí, potom jsme byli už na vodítku, ale naštěstí jsem měl dlouhé navíjecí vodítko. Uviděli jsme srnky, ale ty se nás lekli a odběhli a tak jsme šli stále dál a dál po cestě.

 

Za chvíli ty srnky zase běžely, ale tentokrát přes cestu, po které jsme šli! Paničkám se moc líbily, hlavně jak potom běžely po poli a za nimi krásně svítilo sluníčko, jen litovaly, že si nevzaly foťák. No, nás spíš zajímali, jak běží a chtěli jsme jít za němi!

 

Panička mě po chvíli pustila, ale já jsem se hned rozběhl za srnama a paničky na mě celkem dlouho volaly, ale nakonec jsem to vzdal a přiběhl k paničce, ta mi pěkně vynadala, ale zase jsem dostal odměnu za to, že jsem přiběhl! No šli jsme zase na vodítku, když paničky dole u jezera uviděly někoho na koni a měl i pejska!

 

Tak jsme se rozběhli po poli dolů, přešli jsme silnici a ještě jedno pole, přešli lávku přes potok a už jsme byli u jezera! No, koník mezitím odjel, ale paničky si říkaly, že by se Roxík, který se moc rád koupe, mohl vykoupat! Všude byla jako kdyby bažina s blátem a tak jsme šli na druhou stranu jezera, tam se Roxík pořádně vykoupal a JÁÁÁÁ jsem taky šel celkem hluboko!

 

Na plavání to tam nebylo, byla nízká voda, ale já jsem byl ponořený tak trochu nad břicho! No chvíli tam paničky házely Roxovi klacíky do vody a já jsem vždycky běhal s ním do vodičky. Potom jsme šli zpátky kolem jezera, přešli zase jinou lávku přes potok, potom jsme šli kolem úlu, ale paničky si neuvědomily, že včelky už jsou po zimě vzhůru, tak jsme to rychle proběhli a nakonec už po silnici domů!

 

No to bylo! Jo a ke konci naší procházky mě panička nasadila nové agility vodítko, co mě dneska došlo (hnědé s pacičkama), abych si na něho zvykl! Byla to krásná procházka!

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?