Krásný, ale příliš krátký život Čika

11. srpna 2013

Jednoho dne jsem se rozhodla pořídit pejska po domluvě s mamkou jsme na internetu hledaly štěňátka. Bydlím ev panelovém domě, a proto jsme nechtěli velké plemeno.

Když mi jednou mamka zavolala do školy, že se kamarádky fence narodily 2 štěňátka jorkšírka, neváhala jsem a řekla jí, že si tedy pojedeme vybrat jakého chceme. Další den jsme si jely vybrat, samozřejmě jsem si vybrala toho nejkrásnější a nejúžasnějšího jorkšírka na světě. Po dvou měsících nám ho paní majitelka dovezla, přesně to bylo 18.12. Všichni jsme z něj byli "vyprdlí", běhal nám po bytě i první noc byla klidná. Byl úžasné štěňátko, byl rychle učenlivý za pár měsíců uměl všechny základní povely, plus uměl "mrtvý", uměl válet sudy, prostě z něj vyrostl krásný, hodný a vychovaný pejsek. Po uplynutí jeho jednoho a půl roku Čiko začal být nemocný, furt něco měl, až jednoho dne ochrnul na levou stranu, po vyšetření veterinářem nám bylo řečeno, že prodělal mozkovou příhodu, ale že se s tím naučí žít a vše bude v pořádku. Pár dní na to ale udeřila v noci druhá mozková příhoda a Čikýsek nám ochrnul úplně a dokonce i oslepl. Ta noc byla nekonečná, jeho neskutečné kňučení bylo tak bolestivé a zdrcující, že jsem v pět ráno volala panu veterináři, jestli by byl tak hodný a nepřijel do ordinace, že Čikýsek měl další mozkovou příhodu, pan veterinář byl tak ochotný na šestou hodinu ráno přijel do ordinace. Čikýska si tam nechal na "kapačkách", když jsme pro něj odpoledne jeli, řekl nám že už to nemá cenu prodlužovat, že už se trápí, a proto jsme si ho odvezli domů na poslední noc. Na tuto noc nikdy nezapomenu, celou noc spal v náručí buď mojí mamky nebo mamči přítele, byla to z pondělí na úterý. V úterý jsem se s ním rozloučila a řekla, že jedem, ať už se netrápí. Byl tak vyčerpaný, že usnul hned jak dostal uspávací injekci. A tak den 26.2.2013 skončil život jednoho úžasného pejska a velkého bojovníka Čika. Do hrobečku si vzal vše, co bylo jeho: oblečky, hračky, deky, vodítko, kšíry, obojek. Leží na maminčiných pantoflích, na kterých spával, když byla pryč. Vím, že teď mu je nejlíp na nebeských loukách se svými kamarády a kouká na nás. Už to bude půl roku, co jsme našeho úžasného miláčku pohřbily a já stále brečím a toto píši se slzami v očích. NIKDY na tebe NEZAPOMENEME! Přidáno: 52 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?