Křížení pacek v leže

12. ledna 2013

Zde popíši křížení pacek, když pes kříží levou packu přes pravou, no ale stejným způsobem psa můžete naučit křížen pacek i na druhou stranu.

 

 

Pejska si položte před sebe a klekněte si k němu. Levou rukou podržte pravou packu psa. V pravé ruce máte pamlsek, který dáte psovi před čumák a pomalu budete rukou uhýbat doleva tak, aby se pes za pamlskem začal natahovat. Tím, že mu držíte pravou packu na zemi mu nezbyde nic jiného, než že při natahování se za pamlskem překříží levou packu přes pravou.

 

V tento okamžik řekněte povel např. přes (levá packa přes pravou) a cross (pravá packa přes levou) a psa odměňte a pochvalte. Jakmile pejsek cvik pochopí postupně přestávejte držet pravou packu. Po nějaké době, jak pes bude zvládat křížení pacek bez přidržování levé packy, nedržte mu už pamlsek před čumákem, ale postupně ho oddalujte a psovi ukazujte čím dál tím míň, až pes bude křížit packu jen na slovní povel. Pak ho můžete naučit i křížení na druhou stranu.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?