Kuliččino seznámení s kocourem

25. října 2014

Já jsem Kulička a budu vám vyprávět o své nepřirozeně krásném kocourovi.

Jednoho překrásného rána jsem potkala překrásně mourovatého kocoura, který má tolik nápadnic, že to ani nejde vyčíslit. V tu dobu jsem byla omráčená. Pomyslela jsem si:"Kdyby si mě tak všimnul, co by asi udělal"?
Druhý den odpoledne jsem spatřila děvče s hnědými vlasy. Však nešla sama byl tam i chlapec. Byla jsem zvědavá a šla jsem blíž, děvče mě uvidělo, chytla mě s velikou něžností.
Bránila jsem se ze všech sil, ale nepustila. Šla se mnou k domu, kde byla tráva zelenější něž tráva kde jsem žila, květy rostlin byli zářivé jako hvězdy a zahrada nebyla jen ta nejkrásnější, uviděla jsem tam i kocora z včerejška. Se zamlženýma očima jsem sledovala všechnu tu krásu kolem.
Probudila jsem se až ve voňavém pelíšku s mlíčkem a voňavím masíčkem. Přede mnou stál kocour s nádherně zelenýma očima, s tak jemnou mourovatou srstí jako by byla ze sametu nedozírné ceny a s nohama pružnýma jako zajíc.
Ta chvíle byla krásná, kocour byl tak,tak......krásný. Nestihla jsem se ani vzpamatovat a pobídl mě abych se najedla. Mezi tím co jsem jedla, se mi představil kocour a řekl mi co mám dělat. Představte si, že se jmenoval Pan Týgr, toto jméno je velice pěkné, jelikož mu odpovídalo jak vypadá.

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?