LARRY - Jak to všechno začalo

24. srpna 2016

Tento příběh věnuji svému kocourovi Larrymu, protože je celý o něm ♥ Začalo to 10.1.2014. Nebudu tady psát nic o maličkém klubíčku, které se vešlo do dlaně, protože když jsme si ho pořídili, byl to už dvouletý macek. Nevím, co bych o tom začátku mohla povídat... bylo to prostě normální, obyčejné, typické pořízení kočky. I když... vlastně asi ne :D.

Jak už asi někteří z vás vědí, mám ještě yorkšírku Izabell, 8 let starou. A co nevíte je, že jsem už dlouho chtěla ještě jednoho mazla do rodiny. Když už jsem konečně přešla do fáze "máma o tom začíná uvažovat", dostala jsem na výběr.
a) necháme Jessie připustit a nechám si jedno z jejích štěňat
b) pořídíme si kočku
No a jelikož moje Izabell Jessie Greisi je se skvělou výstavní rodinou, ale není bonitovaná, byla by škoda ji připouštět, jelikož by její štěňata nebyla s PP. A taky jsem chtěla vyzkoušet něco nového... takže jsem zvolila možnost b).
V prosinci roku 2013 jsem se chtěla naučit na snowboardu, a při tom učení jsem si zlomila ruku. A jednou, když jsme byly v čekárně na kontrole s rukou v sádře, potkaly jsme nějakou 'naši' (mamčinu) známou. Mamka se s ní dala do řeči, až narazily na téma "kočky". A zjistily jsme, že ta paní má doma koťata. Tak jsme se k nim jednoho dne vydaly, že si některé z nich vybereme.
Když jsme k nim přišly na návštěvu, ukázali nám několik koťat. Přišly jsme tam pochopitelně i s Jess, aby nedošlo k tomu, že bychom si vzaly kotě domů a začalo na ni útočit (Jessie je dost...ehm...podpantoflák? SRAB). A taky že koťátka útočila! Po nějaké době jsme si však všimly, že v botníku (ano, opravdu v botníku) ležel jakýsi velký bílý kocour. A jelikož ti lidi měli koček dost a byli rádi za každý úbytek, jsme si nakonec přinesly domů dvouletého Larryho. ♥
........................................................................
První dny probíhaly opravdu zajímavě. Když jsme si ho přivezly domů, okamžitě se utíkal někam schovat. A to se mu opravdu povedlo, protože jsme ho skoro dvě hodiny hledali po celém domě. Po nějaké té době jsem zjistila, že si vlezl do gauče.
Také nám ze začátku (vlastně trvalo asi rok než se to 100% odnaučil) čůral doma, nebo jen "stříkal" na svém území (je nevykastrovaný)... ale už se to díky bohu téměř nestává.
A když šel poprvé přes noc ven a pak se nevrátil... to byly strachy! Hledali jsme ho po celém městě, ale nenašli jsme ho... Nakonec se však další den vrátil na večeři. :)
........................................................................
Už jsou to dva roky zpátky. Stálo dost úsilí, než se Larry naučil, že doma se OPRAVDU NEČŮRÁ, že může použít kočičí záchod, ale vyšlo to. Může být doma i venku, přiběhne na zavolání, když jdu se psem na procházku, chodívá s námi... je prostě skvělý. Jen musím podotknout, že je to rváč první ligy, a tak o něj po nocích, když je venku, míváme strach, a ráno se pak vrací kolikrát i od kve (v 9 z 10 případů od cizí) a vyplivuje chuchvalce chlupů... Ale to už se nějak dá snést, kastrovat ho kvůli tomu nebudeme, i když teď už jej raději častěji necháváme přes noc doma, aby za to jiné kočky nezaplatily...
Tak to byl Larryho příběh. ♥

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?