Láska na první pohled 1

1. února 2013

Byla jednou jedna holčička, jmenovala se Terezka. Terka měla všechno, co si každá holčička může přát. Kamarády, hodné rodiče, krásný pokojík, no prostě všechno. Ale Terka si přála jenom jedno - zvířátko. Ona celý život zvířata milovala, jezdila na koních, pomáhala babičce s jejími psy.

 

 

Nikdy však neměla vlastní. Rodiče říkávali: "No to určitě, koupíme ti třeba psa, měsíc se o něj budeš starat a potom tě to přestane bavit." Terka je přesvědčovala, že je jiná, že se bude starat pořád, ale nic. Rodiče nepřesvědčila.  Takový příběh zná snad každý. Přemlouvá rodiče, všechno si i sám naplánuje, platil by za pejska a nic. Ten souhlas nikde.

 

Jednou Terka jela na seminář horsemanchipu. Bylo to v takové zapadlé vesničce. Zaparkovali a chtěli dovnitř, když v tom ze dveří vyběhlo nejmíň patnáct psů! Byli tam psi nejmenší-jorkšíři až po ty největší-vlkodavy. Terka byla úplně mimo, nikdy tolik psů pohromadě neviděla.

 

Když v tom si všimla tří štěňat. Spokojeně si mezi tím chuchvalcem psů hrála. Každému člověku by připadala úplně stejná, ale Terce ne. Jedno bylo jiné. Krásné, roztomilé prostě božské. Vešli dovnitř. Terku teď nějaký seminář nezajímal. Chtěla jít jen za tím štěňátkem. Jmenovala se Holy, to si Terka přečetla na obojku. A v tom okamžiku, když si jí pohladila se Terka zamilovala.

 

Doufám, že chápete jak to myslím. Láska ke zvířatům je jiná než k lidem. Terka najednou pocítila smutek, věděla, že jí rodiče psa prostě nedovolí. A tak nešťastná odešla.... Když se ale po chvilce otočila za sebe, kdo tam nestál??? Holy! Koukala na Terku velkýma, smutnýma očima. A najdnou udělala Terka něco, co by ji v životš nenapadlo, že udělá. Zvedla mobil, vytočila mamky číslo a domluvila se s ní, ať přijede.

 

Najednou jí došlo co udělala. Mamka jí to nedovolí! Terka bude zklamaná. Ale už bylo pozdě, vyděla mamku parkovat a vystupovat z auta.
T: "Ahoj mamí, hele já se někoho potkala a chtěla bych ti jí ukázat."
M: "Cože? Koho? To jsem sem jela kvůli tomu abys mi někoho představila?!
T: "Jo! Jmenuje se Holy, koukej."

 

A v tom okamžiku se stal zázrak. Tohle mále štěňě obměkčilo i neoblomné rodiče. Táta si jí hned taky zamiloval. A tak jsem z té malé, zapadlé vesničky odjížděla a velkým darem. Tohle je skutečný příběh, je o mě a o náplni mého života, kterou sem potkala před dvouma týdny. A věřte, zázraky se dějí, nejen o Vánocích.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?