Léčitel

11. července 2012

Snad jako každý i já jsem od malička toužila mít své zvířátko, nejlépe psa. Bydlím se svou rodinou v domě mých rodičů. Vždycky jsme doma psa měli, "voříšky" a spoustu jiného domácího zvířectva. Ale nebylo to moje vlastní zvířátko.

 

 

Mít svého vlastního "miláčka" pejska jsem si splnila až ve svých 37 letech, v době, kdy už mám dvě skoro dospělé děti, které mně už tolik nepotřebují. Pejsek je takové naše třetí dítě. Pořízení pejska byla taková ta "hurá akce" a nevěděla jsem, jak na ni moji rodiče zareagují. Měla jsem i ve svých 37 letech špatné svědomí, že jsem jim nic neřekla a domů k našemu "tradičnímu" voříškovi přivedla "papírové" štěňátko.

 

Naštěstí pejska všichni přijali dobře i náš voříšek, který byl zvyklý být sám. A proč jsem tento příběh nazvala "Léčitel"? Protože nový člen rodiny je miláčkem všech a od té doby, co ho máme, je můj otec, který trpí depresemi, o hodně lepší. Hodně se s ním hraje a mazlí, což se líbí oběma a deprese nejsou tak často. Myslím si, že pořídit si pejska v "hurá akci" byl asi můj nejlepší nápad.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?