Les v horách

10. října 2015

Většina lidí říká, že psí inteligence nedosahuje ani z daleka té lidské. Ale já, když se podívám do psích očí vidím, že to není pravda. Jednou jsem šla se svím psím miláčkem na procházku. Zrovna jsme byli s rodiči na chatě, která se nachází hned vedle lesa. Ráda tam chodím na procházky. Chata se nachází na Šumavě, takže je dost pravděpodobné, že se v této části pohybují vlci.

Psa nechávám puštěného na volno, protože vím, že se na něj mohu spolehnout a nemusím se bát jeho útěku. Ale psí pudy jsou prostě psí pudy. Každý pes je má. Ať se jedná o mohutného mastifa nebo o malou kňučící čivavu. Tak ty psí pudy přišli i na mého psa. Nejspíš ucítil zajíce nebo srnu a z ničeho nic se rozeběhl do lesa. Tehdy jsem z toho byla dost špatná. Celí zbytek dne jsme ho hledali a volali. Nebyl nikde k nalezení. Večer, když už byla tma, jsem se nezmohla na nic jiného než sedět v křesla a mučit se myšlenkami. Pak byl slyšet nějaký zvuk. Pomalu jsem došla k oknu a koukala se ven do tmy. Ještě do teď si pamatuji tu radost při zahlédnutí odlesku na jeho černé srsti. Pak už jen následovalo šťastné shledání. Byl živý a zdravý za což jsem do teď šťastná.

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?