Letní den 2013

17. července 2013

Dneska jsem se jen celý den válel (moje oblíbená činnost),ale zase jsem se musel stěhovat za stínem, protože bylo na sluníčku moc velké teplo, ráno jsem jako každý jiný den dostal dentální tyčku a čerstvou misku a lavor vody.

Lavor mám na koupání (máchání tlapek a čumáku na osvěžení). Stala se mi taková věc, teda taková hodně, hodně vtipná věc, když jsem včera večer zjistil, že moje dvě paničky spí venku na zahradě ve stanu, tak jsem byl rád, aspoň jsme měl koho hlídat. Ráno, když prázdný stan panička jen přenášela na beton, aby nebyla vypálená tráva, tak nechala jakoby tu síťku rozepnutou, takže se někdo (já) mohl do stanu dostat, takže jsem tam zalezl a nechtěl jsem ven. Pak jsem ale na konec musel. Ono když vám do stanu vleze 40 kg pejsek, tak to není moc příjemné, hlavně, když protahujete stan menší "chodbou" než je ten stan. ALE byl to super vtipný zážitek. Přidáno: 22 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?