Letní olympijské hry pro chlupáčky (2012)

3. července 2012

Neodpustím si, abych zase po delší době nenapsal něco o některé z našich akcí, které jsme se s kamarády zúčastnili. Jsem moc rád, že je tady na micinách i na hafíkách taková zábava a že se tady pořádají takovéto akce! Po velké úspěšnosti zimní olympiády zorganizovalo několik moc šikovných kamarádů taky letní. Tu zimní jsme si nechali ujít, na tu letní jsme se ale vydali v plném nasazení!

 

 

Olympiáda začala v pátek, 8.6.2012. A já, jakožto váš známý zuřivý reportér Bigie bych vám opravdu rád řekl, jak suprovš to probíhalo. Sjela se spousta kamarádů, všichni byli připravení, vybojovat si ve svých disciplínách zlato. Potom se začalo soutěžit. Myslím, že mi ten běžecký závod docela šel, stejně jako Igimu, Martinovi a Milkynce. Zbylé naše dvě holky skákaly do výšky. Na to mají talent, mají to už natrénované z hraní s paničkou.

 

Myslím, že všichni ze sebe vydalo vše, co mohli a proto také se také všichni vrátili domů se zlatem. Toto ale ještě není konec, jestli mě alespoň trochu znáte, teda tím teď myslím mého reoprtérského a spisovatelského ducha, určitě víte, že z tak krátnou recentí letních OH bych se nespokojil. Teda vlastně jo, ale tento příběh má ještě pokračování.

 

V sobotu byl stejně jako po zimní olympiádě karneval. Sešla se tam spousta krásných psích i koičíčch dam a gentlemanů, prostě večírek jak má být. Poté, co jsme odhodili karnevalové masky a převlékli se do šatů a obleků jsme šli tancovat.

 

Tam snad tancoval každý s každým, to vám teda řeknu! Sisi byla na večírku až dlouho do noci a tancovala jako o závod. já jsem se taky trochu protáhl po parketě. Taková Rosinka, ta musela letět z náruče do náruče, určitě měla potom tlapky celé utancované. Já teda taky, ale určitě ne tam moc.

 

Sisi se ohodila do krásných zlatě třpitivých šatů, Micka do šialových a Milky se překvapivě a dost odvážně oblékla do růžové sukničky. Večírek i olympiádu jsme si krásně užili a už se moc těším na nějakou další akci. A to už je asi konec, doufám, že jste alespoň trochu vycítili, jak to bylo úžasné a jak jsme si užívali.
Váš Bigie

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?