Léto se psem

14. ledna 2012

Byla teplá červnová noc, já seděla na balkóně v našem třípokojovém bytečku a zítra si měla jít pro vysvědčení. Vůbec se mi nechtělo, protože jsem měla být celé prázdniny doma. Bylo mi patnáct, kamarádky měly brigádu a u babičky se ségrou se mi být nechtělo.

 

 

A tak jsem tak seděla a přemýšlela a rozhodla se vám říct příběh, který se mi stal před rokem o prázdninách. Tenkrát jsem ještě jezdívala k babičce, do vesničky v Českém ráji, kde jsem to měla, a mám doteď, moc ráda. Už dříve jsem tam viděla potulovat takového psího tuláka.

 

Ale až o prázdninách jsem se o něj začala trošku více zajímat. A zjistila jsem, že i já jemu nejsem lhostejná. A tak jsem se o něj začala starat, ubytovala ho u babičky na zahradě a vše bylo super. Pejsek nikomu nechyběl, my si užívali jeden druhého, ale čtrnáctní dní před mým odjezdem jsem začala řešit, kam s pejskem.

 

U babičky zůstat nemůže a k nám do bytu jít taky ne. Nakonec to za nás vyřešil život. Lékař mu našel nádor na srdíčku, který byl zhoubný a neoperovatelný a Voříšek (jak jsem ho pojmenovala) na něj, týden před tím, než jsem měla odjet, zemřel. Nikdy nezapomenu na ty dva měsíce strávené s tímto úžasným psím kamarádem.

 

Za ty dva měsíce jsem pochopila, co je to láska. Kdo nikdy nezažil lásku, neví, o co je ochuzený. Láska je něco, co se nedá nahradit. Voříšku, jestli jsi neodešel do nebíčka, potom tam nechci ani já, chci jít tam, kam jsi odešel ty!

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?