Lily a kupa sena

19. května 2012

Bydlíme v domku se střední zahradou a sušíme tam seno pro králíky. Určitě znáte ty kupky sena, co se hrabou na noc. Jsou ještě teplé od denního sluníčka, krásně to šustí a tu a tam se něco pohne no prostě ráj pro kočky všeho druhu.

 

 

To samé si pomyslela i naše Lily. Ráda v nich skotačila, hrála si anebo jen tak odpočívala. I když na to nevypadala, uměla skvěle chytat myši i velkých velikostí. A tak jednou ráno, když jsme s maminkou rozhrabovali tu kupku sena, máma zaječela. Nikdy ji nevadilo vidět myš či potkana, ale když na vás při hrabání sena vybafne mrtvý potkan delší než lecjaká mrkev to je moc.

 

Ihned nám došlo, kdo to spáchal, a tak jsme se začali hlasitě smát. Smáli jsme se docela dlouho a pak jsme toho potkana vyhodily. Ovšem pak k již rozkopané hroudě přišla Lily. Začala hledat svůj velkolepý úlovek. Hledala, hledala, ale nic nenašla.

 

Po asi 15 minutách to vzdala, uraženě a zároveň nechápavě odešla do seníku na kůlně. Pak jsme už nikdy myš v seně nenašli. Ano krásné a zábavné vzpomínky s kočičkou si doma vyprávíme nejraději. A co vy?

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?