Lou a nový mazlíček

7. dubna 2012

Louova panička byla moc ráda, že je její pejsek po protoulaném odpoledne zase doma. Zjistila také, že Lou si byl pohrát s Dennym a tak usoudila, že Lou asi potřebuje kamaráda, se kterým by si mohl hrát. Jednoho dne tedy přinesla domů malí štěňátko. Byl to stejně jako Lou taky jorkšír. Panička doufala, že si psí kluci budou rozumět.

 

 

Malý pejsek se jmenoval Lui. I když oproti Louovi nebyl zas tak malý, jenom o trošku, panička ho stejně měla za svého "malého pejska". Lou a Lui se brzy skamarádili. Když chodili s paničkou na zahradu, hráli si tam společně a v noci spolu spali v pelíšku.

 

Když chodili na procházky, panička je někdy pouštěla z vodítka a to se potom honili po louce nebo v lese a náramě si to užívali. Stali se z nich opravdu nejlepší psí přátelé. Občas zašli i za Dennym. Jejich paničky se totiž spřátelily. To si potom jorkšírci hráli ve třech a měli ještě větší zábavu.

 

Lou, Lui a Denny lítali po zahradě a řádili, zatímco jejich paničky seděly na zahradních židlích nebo na houpačce. Jednou se Lou, Lui a jejich panička vydali na výlet. Jeli autem daleko od jejich domova, vystoupili na louce a potom následoval den zábavy a her.

 

Procházeli se s paničkou po krásné krajině, hráli si i trochu zlobili. Bylo léto a tak se trochu vymáchali v potoce, lezli po balích na poli a honili se mezi stromy v lese. Oba dva pejsci byli velcí kamarádi a každý den se vraceli domů příjemně unavení z prcházek nebo hraní na zahradě...

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?