Lov na mamuta

14. března 2012

Včera jsme byli s Kevikem sami doma. Tak jsme si hráli na hrozné lovce. Plížili jsme se "lesem", co roste uprostřed zahrady a hledali nějakou kořist. Jenže v lese jsme našli jenom Divošku. S jásotem jsem ji ulovil a vlekl ji po zemi ukázat Kevikovi. Ale Kevik můj úspěch neocenil.

 

 

Řekl, že ulovit Divošku neplatí, protože se nebrání a že to prostě není žádná kořist. Divoška se urazila a odmítla dál spolupracovat. A Kevik vymyslel, že prý musíme ulovit něco většího. Slepice! Napadlo mě. "No, tak na to zapomeň..." zavrčel Kevik, to by nám prý panička nařezala. A najednou jsme ucítili myš. "Hrabej!" štěknul Kevik a hned se do toho dal.

 

Začal jsem mu pomáhat, ale myš byla dávno v trapu. Ale my hrabali dál. Když už jsme začali, tak nás napadlo, že vyrobíme past, do které něco chytíme. Kevik říkal, že se takhle loví mamuti, že to viděl v televizi. ????? Co je to MAMUT? Kevik taky nevěděl, ale až nějakého chytíme, tak to prý zjistíme. Vyhrabali jsme obrovskou díru uprostřed cestičky.

 

Spokojeně jsme si svoje dílo prohlíželi. Byli jsme tak špinaví, že nebylo poznat kdo je kdo. A v nejlepším přijela panička. Když nás uviděla, vytřeštila oči a zahulákala: "Vy dva čuňáci!!! Co jste dělali?!" Já se lekl a Kevik začal mávat ocasem, aby ji pozdravil. Panina se šla podívat, co děláme. Ou jé, past byla nastražena a ji nikdo nevaroval.

 

Zahučela tam, ani nestihla něco říct. "Mamut!" zajásal jsem a vrhnul se na svůj úlovek. Kevik se ke mě hned přidal. Hopsali jsme okolo a nadšeně paninu olizovali a šlapali po ní. Ona naše nadšení kupodivu nesdílela. Nadávala a remcala a když se jí podařilo vydrápat na nohy, zavrčela, ať jí zmizíme z očí a zalezla do domu.

 

Za chvíli se vrátila, převlečená a jakž takž čistá a šla náš výtvor zahrabat. Nechápavě koukám, proč naše dílo ničí a ona zatím hudrá, že kdybychom ulovili pánečka, to bychom prý něco zažili!!!

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?