LUCÍŠKOVA "SCHOVKA"

3. listopadu 2012

Kočkové, našla jsem si super schovku! Někdo z dvounohů nechal otevřené dveře na člověčím záchůdku, tak jsem to šla drobet prozkoumat. Za tou obří nádobou, co tam dělají vždycky ten jejich smrad (pcháá...že my kočkové jako smrdíme), tak za tou nádobou je taková díra, sotva jsem se tam protáhla.

 

 

Nebylo tam zrovna čisto, zato teploučko, okolo nějaké trubky a roury. Dvounohové říkají, že je to stoupačka. Ale to mi je vcelku šumafuk, jak se to jako jmenuje, bylo tam teploučko a venku celý den docela zima, tak jsem tam usnula a bylo mi fajn. Potom mě začali dvounohové hledat, já je slyšela, ale prostě se mi chtělo neposlechnout.

 

Vůbec mě nemohli najít, to se mi móóóc líbilo!!! Pak jsem slyšela, jak mamulka nadává neurotikovi, že určitě nebyl dost opatrný a že jsem se mu určitě prošmykla pod nohama, když přišel zvenku a že jsem někam utekla. On zase, že za nic nemůže a že se na něj všecinko hodí!

 

Jenomže pak začala mamula bulet jako když si vzpomene na Zikmunda, jejího prvního kočičáka už umřelýho. Tak mi jí bylo líto a vylezla jsem. Dělala jsem jakoby nic, ale oni na to přišli, kde jsem byla. Měla jsem totiž v kožíšku všechen ten svinčík, co se tam na mě nachytal. Nóó, tak mám asi po schovce.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?