Lvíčata

15. srpna 2012

Nevím, jestli sem tento příběh patří, ale vzhledem k tomu, že se týká koček - i když jiného druhu, a je pravdivý, rozhodla jsem se ho napsat. Úvod zkrátím - kdysi dávno jsem utekla od své pofese a pacovala jsem skoro 8 let v produkci na Barrandově.

 

 

Měla jsem to štěstí, že jsem pracovala na výrobě seriálu Cirkus Humberto. Byla jsem mladá, krásná (nečekejte nic lechtivého) a trochu přeťáplá na čistotu, i v ne příliš ideálních podmínkch jsem chodila čisťounká a vyvoněná, nosila jsem si i oblečení na převlečení - točilo se třeba 14 až 16 hodin denně. Trochu jsem tím asi lezla na nervy ostatním.

 

Vzhledem k tomu, že jsem na tomto seriálu měla na starosti všechny artisty, měla jsem k nim blízko. A točilo se lvíčaty. Něco tak krásného vzít do náruče - tomu se nadalo odolat. Vzala jsem první a muchlala ho - a najednou jsem cítila, jak mi od břicha dolů, po kalhotách, až skoro nad kozačku (tehdy se nosily džíny zastrčené do kozaček) teče něco teplého..... rychle jsem podala kotě drezérce, která držela druhé, takže jsme si je v rychlosti vyměnily....a opět stejný teplý proud - od břicha po druhé noze.

 

Točilo se v zimě v atelietech v Hostivaři. V mokrém jsem nemohla zůstat. Čisté tričko jsem měla, kostymérky mi půjčily kalhoty . A pak to začalo - to pravé peklo. Kdekoliv jsem se vyskytla, všichni začali podezřele čichat - "ježíš, co to tady smrdí, to je děs, no fuj, co to je - a pak "Dano, no to je hrůza, to jsi ty! Fuj, jdi se umýt, to se nedá vydržet!" Bylo to příšerné!

 

Znovu jsem poprosila kostymérky o jiné oblečení,a v té hrozné zimě jsem se osprchovala. Hrdě jsem vyrazila mezi štáb. A vše se opakovalo - "Dano, jdi pryč, to je hrozný smrad, to se nedá vydržet!! apod. Když jsem potřetí šla za kostymérkami, už s brekem.

 

Jedna se nade mnou smilovala a prozdradila mi, že se na mě celý štáb domluvil, že nesmrdím, jen si mě prostě "vychutnali". Nicméně - možnost pochovat si lvíčata - to by stálo i za větší persekuci, než je pobavení pár desítek lidí.

 

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?