Magické kočičí tajemství

13. ledna 2012

Zdravím lidi i majitele, s končícím dnem vám popisují něco, čemu říkám kočičí tajemství. Když byla Sisinka u mě, jen jsem na ni zírala a divila se, co to dělá nebo co to má znamenat. A to v takových chvílích, kdy už člověk chce jen spát, má naše Sisinka ritual, jen na pár minut. Ale to stačí k tomu, abych se jen divila.

 

 

Končí nám den a jdeme do pelíšku, což býval můj, ale teď už není. Sisi po večerním pelíškovým cirkusem zmizí na pár minut a vrátí se skokem. Má další představení na pár minut, které považuji jako její totální osobní, když už nemohu zvednout ruku ani hlavu a Sisi začne tápání a přitom přede.

 

To se tomu divím, jak takový malý tvor může vydat takový hlas. Tak tápá a přede, tápá a přede, kolem ní na mě, kdekoliv si myslí, že je to vhodné, ze začátku jsem ji jen očima sledovala při usínání, už jsem nemohla ničím hnout.

 

Pak jsem začala přemyšlet pokaždé jinak, co to dělá? Ona si stele. Další týden mi došlo, že si nestele, protože masíruje nejen místo, kde bude spát, ale i mě a jednou nohy, další hruď, co to je? No, tak jak to mám popsat?! To nejde úplně, nejsem kočičí psycholog, ale je to krásný. A dobrou noc.

Silver

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?