Makůtek a Ťapka

3. listopadu 2011

Ahoj, tak tenhle příbeh se mi stal docela nedávno, tak 3 měsíce nazpátek. Vedle baráku máme zahrádku, kde mám svoji boudičku a v ní spousty míčků, plyšáků, myšáků a všelijakých potvůrek.

 

 

Jednoho dne jsem si jen tak hrál na zahradě, když najednou přišel pán, který bydlí hned vedle a měl v ruce hnědé chlupaté klubíčko. Okamžitě jsem zbystříl, abych jako správný hlídač ohlídal svoje území a hračky. Najednou položil tu hnědou věc na zem a ono to začalo ke mě utíkat.

 

No utíkat, spíš se to tak nějak kutálelo. Ihned jsem tu věc začal očuchávat a po podrobnějším ohledání jsem zjistil, že je to také pejsek a ještě k tomu slečna a říkají jí Ťapka. Byl jsem rád, že mám taky konečně kamarádku na hraní. První kdy byli celkem fajn hráli jsme si, honili jsme se a společně hlídali naše území.

 

Avšak jednoho dne jsem se vydal na zahradu a zjistil jsem, že se mi nějak podezřele ztrácejí hračky z mojí boudičky. Myslel jsem, že je panička vyhodila to ona dělává, když už jsou hodně roztrhané. Nějak jsem si toho nevšímal, ale vrtalo mi to hlavou. Pak jsem zahlídnul na vedlejší zahradě mojí kamarádku Ťapku.

 

Běžel jsem rychle k plotu, abych jí pozdravil a trošku jsme si popovídali. Najednou jsem si však všiml, že Ťapka si pohrává s mojí plyšovou kachničkou. Okamžitě jsem začal štěkat a vrčet a chtěl jsem svojí hračku zpět. Ťapka však nereagovala a dál si vesele hrála a mojí oblíbenou kachničkou. Byl jsem dost naštvaný... no co jsou to přece moje hračky, tak co mi je bere, na to přece nemá právo.

 

Byl jsem hodně naštvaný a celý den jsem s Ťapkou nepromluvil. Navečer, když se vrátil její páníček si zavolal mojí paničku a něčemu se hrozně smáli pak mě panička zavolala a dala mi krásný nový míček, který mi prý poslal páníček Ťapky a vysvětlila mi, že Ťapka je štěňátko a hračky si chodí půjčovat k nám na zahradu.

 

Tak se nakonec moje trápení se ztracenými hračkami vysvětlilo a navíc jsem dostal krásný nový míček, no to je přece paráda ne. A Ťapka ta chodí k nám pro hračky pořád, ale mě už to nevadí, protože vím, že možná zase někdy něco dostanu a taky, že mám fajn kamarádku. S pozdravem Makůtek

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?