Malá zlodějka

23. dubna 2011

Ahojky, budu vám vyprávět o tom, co jsem dneska provedla. Začnu včerejším dnem. Včera dostali páníčci od tety velokonoční balíček a v něm spoustu dobrot. Dostali to i její děti, takže mích páníčků bratranec a sestřenice. A dneska si děti chtěli dát nějakou tu dobrůtku z balíčku. Vanesska(sestřenice, jsou jí tři roky) si chtěla dát čokoládku a jedna jí nedopatřením upadla.....A co já jsem neudělala....

 

No samozřejmě jsem si nenápadně pro tu čokoládku došla a odnesla jsem si jí do pelíšku. Já moc do pelíšku nechodím, jenom když něco papám..:)Ještě jsem dneska dostala uzenou kremroli pro pejsky, tak si páníčci mysleli, že si jí tam nesu. Ale já jsem si tam nesla tu čokoládku. Nejdřív jsem si jí chtěla rozbalit, ale ani to jsem nestlihla. Starší panička se šla radši kouknout co to tam papám a já jsem si tam rozbalovala tu čokoládku. Tak se začala smát a řekla mi, že jsem ale potvora..:))Ale nakonec mi té čokoládky dala trochu ochutnat..:)Mňam, mňam mlaskala jsem si...;))

 

Přidáno: 22 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?