Malý černý lovec

30. září 2012

Našeho kocourka nemáme od narození, ale přesto se u nás zorientoval velice dobře. Je to malá šelma, po večerech řádí po celém domě, na půdě prolézá staré věci, běhá po křeslech, jako kdyby tu nebyla gravitace, ale nejhorší je jeho lovení.

 

 

Pomalu se přiblíží ke klecím s křečíky džungarskými a začne je lovit a to tím způsobem, že si lehne pod topením na záda, vystrčí své ostré drápky a začne do klecí zběsile škrabat. To by nebylo, abychom ho nevyhnali, ale on se vrátí. Vleze k druhé kleci a po tunýlku, co tam křečík má, vyleze na stříšku klece.

 

Křeček vyleze a prolézá prolézačky, leze po stěně a náš kocourek Snížek tam strká čumák. Jednou ho ale křeček kousl, ale on se i přes to vrací. A když je takhle rozdováděný, tak si dovoluje i na nás tím, že se rozeběhne, mňoukne a vyskočí na nohu, do které se zakousne. Pak radši uteče a schová se pod skříní. To vám řeknu, je to fakt mazaný kocourek, ale když zlobí, tak se vyplácí ho neprovokovat.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?