Malý Endy ...

9. dubna 2011

Když si taťka koupil dům potřeboval k němu taky nějakého pořádného psa. Dlouho vybíral jakého si pořídí . Nakonec se se svojí přítelkyní dohodli že si pořídí Zlatého retrývra. Hnedka druhý den po jejich rozhodnutí se dozvěděli že v blíské vesnici prodává jeden pán štěňata Zlatého Retrývra. Když dorazili na místo tak uviděli nádherné malé štěně a bez jakého koliv dohadování si ho okamžitě vzali.

 

Když dorazili domů a pustili Štěně na zahradu začali přemýšlet nad jménem . Po menším dohadováním se domlluvili na jménu Endy . Tak tedy když se po chvíli vrátili za už Endym . Tak ho nemohli najít . Nakonec ho našli pod autem . Endy ale nechtěl vůbec vylézt ! Pořád se tam krčil . Nakonec tam i usnul .... Protože na sluníčku bylo okolo 29 stupňů a pod autem byl příjemný chládek. Endy nechtěl teda z pod toho auta vylézt i když mu tam dávali maso , granulky a i dokonce pamlsky ! Nakonec přece Endyho zpod auta dostali tak že mu přinesli velkou deku a začali se sním přetahovat. Od té doby už pod auta neleze a bez té deky se nikam ani nehne .

 

Přidáno: 18 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?