Máme se opravdu rádi

10. listopadu 2010

Dnes jsem si přečetla článek o soužití kočky a psa a rozhodla jsem se přidat náš příběh.

 

Je to už devět let,co jsme si přivedli z útulku malého pejska.I když mám ráda i kočičky,nemohla jsem doma žádnou mít,protože dcera měla poměrně silnou alergickou reakci právě na kočičky.A tak mne ani ve snu nenapadlo,že by se to někdy změnilo.

 

Ale osud bývá někdy vážně překvapivý. Jak šel čas,dcera dospěla,brzo se osamostatnila a nastěhovala se do svého. Pár měsíců se nic nedělo,až jednoho dne,těsně před štědrým dnem,to přišlo. Vracela jsem se z procházky se svým pejskem,když jsem v domě našla u výtahu nesmírně zbědované stvořeníčko.Byla to drobounká,hodně podvyživená černobílá kočička,která se nás vůbec nebála.Vzala jsem ji do náruče a už jsem věděla,že si ji chci nechat a pečovat o ni.Jenže se mi v hlavě honilo,co řekne manžel,jak to bude s dcerou,když k nám příjde na návštěvu a tak podobně.

 

S manželem to proběhlo úplně hladce.Když viděl to zbědované stvoření,řekl jen,že někteří lidé jsou stvůry(což je pravda,bohužel) a souhlasil s tím,že si ji necháme.Ten den měla svátek Natálie a tak jsme kočičku pojmenovali Natálka.Náš pejsek reagoval nesmírně přátelsky,olizoval ji a pak se k ní přitulil,takže bylo o starost méně.Podařilo se nám ji dát s pomocí veterináře do kupy a i problém s alergií dcery se vyřešil tím,že když jde na návštěvu,vezme si prášek.

 

Pejsek i kočička spolu vycházejí moc hezky.Natálka ožila a začala být dost temperamentní a tak jsme si pohrávali s myšlenkou pořídit jí kamarádku.Tak se i stalo.Vyhlédli jsme si kočičku z útulku a naše smečka se před rokem rozrostla o Babulku.Kupodivu se ale stala hlavně velkou kamarádkou našeho Falka než Natálky.Od prvního dne se o ní staral,hrál si s ní,mazlil se.Natálka nejdříve trošku trucovala,ale pak Babú vzala na milost též.Všichni tři spolu žijí v poklidu a jsou spokojení.Ale je pravda,že zrzouni mají k sobě blíž,dokazují si svou vzájemnou lásku častěji.

 

Přidáno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?