Marp - Výživa bez kompromisů

19. února 2014

Značka Marp byla vyvinuta v rámci dlouhodobých zkušeností naší společnosti v oblasti distribuce a prodeje holistických krmiv. Jedním z hlavních cílů při výrobě krmiva Marp bylo vytvoření takového složení, které by nejen splňovalo nejpřísnější kritéria na kvalitu krmiva, ale zároveň vytvořit takové krmivo, které by bylo skutečně funkční. Na trhu je hodně krmiv, která mají dobré složení, ale občas se setkáme s takovými, které hůře fungují. A tomu jsme se chtěli vyhnout.

Jako hlavní prostředek našeho cíle jsme zvolili myšlenku, že krmivo by mělo obsahovat pouze několik hlavních surovin a doplňky. Vedlejším prostředkem k dosažení skutečně funkčního krmiva byla volba evropského výrobce, který disponuje špičkovými stroji, vysoce kvalitními surovinami a také pokročilým kontrolním mechanismem.

 

V rámci řady suchých krmiv pro psy Marp nabízíme aktuálně dvě řady. Řadu Naturální a Holistickou. Naturální řada vychází více z tradičního evropského konceptu krmiv, kde je sušené maso doplněno rýži. Výhodou této řady je vysoká chutnost, funkčnost a cena.

 

Holistická řada nabízí skutečně to nejlepší, co lze dnes mezi krmivy najít. Obsahuje kombinaci čerstvého a sušeného masa, stejný druh tuků a bílkovin a kvalitní zdroje uhlohydrátů jako jsou sladké brambory. A dle holistické tradice také větší množství bylinek, které mají pozitivní vliv na fungování celého organismu psa. Díky kombinaci čerstvého a sušeného masa je dosažena maximální funkčnost krmiva. Naše holistická řada je skutečně jiná než ostatní krmiva - obsahuje vždy stejný druh čerstvého a sušeného masa a tuků. Tím se hodí i pro pejsky, kteří mají citlivé zažívání nebo potravní alergie.

 

Obě řady mají společných několik znaků. V žádných našich krmivech nenaleznete nevhodné suroviny typu kukuřice, pšenice, chemické konzervanty apod. Naše krmiva jsou přírodně konzervována rozmarýnovým olejem a vitamínem E.

 

Krmiva pro psy Marp

 

V rámci značky Marp nabízíme také konzervy, které obsahují jen maso a minerály. Nabízíme také špičkové holistické pamlsky. Aktuálně připravujeme také holistické pamlsky, které jsou vyráběny z volně pasoucích se bůvolů.

 

Autor: Martin Pučálka

Za společnost Pučálka s.r.o.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?