Máš mě (ne)ráda?

4. března 2011

Tenhle píběh se mi stal v roce 2010,na podzim.Bylo krásně,já a kamarádka jsme šli do stáje.Jak jsme vešli tak 2 hřebci zařehtali(Nero a Brys).. Vždycky nám to dělalo dobře!Tak já jsem šla za skvělou kobylkou Xenou a kámoška šla za taky skvělou kobylkou Savanou.Vše probíhalo jako každý den vyhřebelovat se Xena nechala ale jak jsem jí chtěla vyčistit kopyta!!

Dala mi kopyto v pohodě že se nic neděje!Ale jak mi dala druhé kopyto!Stalo se AU že se mi postavila na nohu!To bolelo ale já ani jsem nesekla!Kámoška jak mě viděla stát pořád na jednoum místě se mě zeptala co dělám a věšla ke Xeně!A zařvala:PANE BOŽE Xeno!!A jak jsem jí poprosila a projela jsem jak má kůň zvednout kopyto tak to udělala!Ke Xeně neměl takový vstah jako já ale jak jsem s tou nohou nic neměla tak to bylo fajn a na Xenu jsem se ani nezlobila!Chápala jsem jí a ona mě!Druhý den jsme šli a zase hřebci zařehtali :-)..Vyhřebelcovali jsme kobyly..a za chvíli přišel p.Pavel(Majitel obou kobyl!)..Jeho ženě jsme říkali teto ale jemu pane Pavle!Jak p.Pavel zavedl holky tak jsme šli k nim do ohrady ale tamjsme neměli vůbe lézt!Kámoška dostala kopanec od Xeny! My jsme to nemohli říct ani p.Pavlovi ani tetě!Ty by Xenu prodali protože už kopla jejich dceru asi tak 2x/3x!Kámoška to řekla doma ale její mamka nebyla z toho nadšená ale řekla jestli se to stane zase už tam nebude chodit!!a šli k p.doktorce!:/Nic se jí naštěstí nestalo :-) ale 1 den tam nemohla!3 den přijel p.Josef(Bratr p.Pavla!)Byl to dobrý pán vždy nás vzal na vůzek a jeli jsme s hřebci!Byla to paráda!!Ale pořád mi vrtalo hlavou proč se tak Xena chovala?Jsem si opakovala v hlavě!A za 1 měsíc jsme to zjistili!Je březí řekla nám teta a já jsem hlavně jásala!!!
Už se tak nechová ale někdy cukne při hřebelcování když jedu po břiše!Asi víte proč!Protože tam má malé hříbatko co se narodí koncem března teď!V roce 2011!
Tak držte palečky a kopýtka!
Budu vás hned jak se to narodí INFORMOVAT!
A jsem zjistia máš mě ráda Xeno já taky!
Mějte se vaše Xena a Klárissek

 

Přidáno 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?