Máte problémy s pejskem? Nebojte se jich a začtěte je řešit! Víkendový seminář Školy pracovní a zábavné kynologie

7. listopadu 2012

Máte pocit, že mezi vámi a vaším pejskem vázne komunikace? Bojíte se jít s ním na procházku do parku, protože nikdy nevíte, co pejsek udělá a jak zareaguje na projíždějícího cyklistu nebo na ostatní psy? Když opravdu potřebujete, aby poslouchal, váš miláček vás (jako) naschvál ignoruje? Na přivolání k vám přiběhne, jenom když na to má náladu? A jak se mu něco nelíbí, štěká a vyje, dokud nezměknete a nevyhovíte mu? Známí a v tom horším případě trenéři na cvičáku nad ním zasvěceně kroutí hlavou a označují ho za problémového, agresivního, popřípadě přespříliš dominantního psa?

To ještě není důvod kupovat stahovací obojek a špunty do uší, zavírat psa před návštěvami a na procházky se plížit po ránu za tak hluboké tmy, že snad v parku nikoho nepotkáte.

 

Zkrátka si s pejskem nerozumíte – jakkoli ho máte rádi, mluvíte každý jinou řečí. A potom je těžké bez problémů spolupracovat. Pes nemusí chápat, co po něm chcete a vy, na druhou stranu, jeho chování nemusíte správně interpretovat. Tresty nic nespraví, právě naopak.

 

Nikdy není pozdě napravit situaci a vytvořit s vaším pejskem opravdové přátelství založené na vzájemném pochopení, oboustranné důvěře a jasné hierarchii.

 

Jak ale začít? Třeba příjemným víkendem v kruhu lidí se stejnými zájmy i problémy a pod vedením zkušených trenérů z heroltické Školy pracovní a zábavné kynologie.

 

Výcvik psů Heroltice duben 2010

 

Víkendový seminář na téma Netrestejte špatné chování, ale učte psa správné chování příjemným způsobem se koná už 23-25 listopadu v Kempu ATOM u obce Samopše na řece Sázavě.

 

Účastníkům by především měl přinést základní návod pro práci s (jeho) problémovým psem, jak si (znovu) získat důvěru a pracovat na vzájemném vztahu, jak správně komunikovat, jak chápat příčiny problémového chování, jak psa motivovat a podobně.

 

Víkend naplní spousta cvičení, her, praktických ukázek a teoretických přednášek pro lepší pochopení chování vašeho pejska.

 

Témata jednotlivých přednášek pro majitele problémových psů:

  • Příčiny problémového chování – přehled příčin problémového chování, nejčastější chyby v komunikaci, analýza příčin problémů, posilování a zeslabování pomocí správné komunikace, učení správnému chování, další možnosti řešení;
  • Agrese a agresivita – příčiny a typy agresivního chování, typy agresivity, řešení jednotlivých typů agresivity, práce s agresivními psy pro navrácení důvěry v člověka, lidi, psy, situace apod.;
  • Psí strach a bázlivý pes – strach jako prvek přežití, příčiny bázlivosti, práce s bázlivými psy;
  • Základy správného vztahu se psem – Psí Logika aneb přemýšlejte jako pes, vzájemná důvěra, přirozená autorita a jasná komunikace jako základ správného vztahu člověka a psa;
  • Pozitivní manipulace se psem – bezkolizní spolupráce, bezkontaktní nácvik a provádění cviků, práce s motivací, pozitivní výcvikové metodiky;
  • Správná komunikace člověka a psa.

 

Nemusíte mít strach z masové akce, na které se vám konkrétní rady nedostane – naši trenéři se pod vedením ing. Pavla Bradáče všem věnují individuálně, s láskou a s nadšením.

 

Výcvik psa

 

Trenérský tým už dokázal pomoci stovkám problémových psů a jejich pánům, tak proč ne vám? Užijete si víkend plný her, pohody a hlavně rodícího se porozumění mezi vámi a psím kamarádem.

 

Seminář je určen všem plemenům psů a všem zájemcům se psy i bez nich.

 

Další informace, program a přihlášky najdete na webu Školy pracovní a zábavné kynologie - www.skola.kynolog.cz

 

Autorka: Tereza Dědinová

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?