Mates v oblečku

20. července 2013

Velmi ráda oblékám a zdobím svého kocourka. Říkám, že je to moje ''dítě''. Taky ho rozmazluji: Má svou postýlku s polštářkem a dekou, hračky, snídani, oběd i večeři. Jednou se mi stala veselá příhoda.

 

 

Jen tak jsem se šla podívat do menšího obchodu, který byl u nás ve městě nový. Objevila jsem suprovou mikinku! I když byla pro psy... Samozřejmě jsem ji Matesovi koupila. Doma jsem s ním musela mít trpělivost, všechno si dělat nenechá. Opatrně na přední pacičky, přes hlavu až k zadním tlapkám. Neudržela jsem se smíchy. Vypadal tak roztomile! Ještě jsem mu přidala čelenku od panenky. První jsem ho musela vyfotit, potom zavolat rodiče, aby se šli podívat. Mamce se to moc líbilo a z legrace řekla: ''Můžeš ho vzít na obojek a vodítko, ať celá vesnice vidí, jakou má tady náš kocour péči.''

 

To je nápad! Já se všeho snadno chytím. Půjčila jsem si tedy obojek a vodítko od psa Bena, navlékla mu ho a šla. Moc se mu to asi nelíbilo, ale za pokus to stálo. Potkali jsme naši sousedku, která je rovněž milovnice koček. ''Jé, to je krásný kocourek! Zlatíčko, kočičko, ty máš krásnou mikinku.'' Její řeč mi přišla až vtipná. Ale co, pokud má někdo tak moc rád kočky, jenom dobře. Cestou domů jsme ještě pár lidí potkali a vyslechli si pochvaly. Doma jsem Matýskovi všechno sundala a už byl zase ''klasický vesnický kocour ''. Zřejmě ho procházka trochu unavila, protože sotva jsem ho položila do postýlky, usnul.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?