Matýskovo schovávačka do garáže

29. dubna 2011

Když jsem nutně potřebovala nakoupit do Intersparu, rychle jsem nastartovala auto a Matýska nechala doma. Když jsem se vrátila, zajela jsem s autem do garáže ( Garáž jsem zamkla ovladačem ) Takže chvilku trvalo než se to celý zavřelo.. Otevřela jsem dveře a šla pro nákup. Matýsek slyšel šustil klíče, okamžitě vyletěl jako střela a hledal mne.

 

Jako první letěl do garáže, která se zavírala, rychle tam vletěl poslední miniaturní škvírkou a už nemohl ven. Když jsem vešla do dveří, divila jsem se kde je Matýsek, že nevítá..Vždycky je rád, když někdo přijde… Nejdříve jsem si myslela, že někde spí, nebo tak.. Začala jsem ho hledal po domě, pak mne napadlo, jestli jsem ho omylem nezavřela ven… Vůbec jsem ho nemohla najít, nenapadlo mne,že může být v garáži. Hrozně jsem se zhrozila a začala jsem všude koukat, oběhnout dům, podívat se po okolí…Hrozně jsem se lekla, ani štěkot jsem neslyšela..

 

Začala jsem už mít v očích slzy, vůbec jsem se hledání nechtěla vzdát.. Volala jsem, křičela, ale nic.. Šla jsem domů a volala známí, jestli ho v okolí neviděli. Naštěstí jsem měla mobil v autě a auto bylo v garáži..Vešla jsem do garáže a co ? Rychle jsem štěstím ječela, měla jsem velikou radost !! Matýsek také, to čekání… Úplně mi spadl kámen ze srdce ! Hrozně se mi ulevilo, a ještě víc se mi ulevilo, jelikož mohlo dojít k tomu, že ho to mohlo skřípnout, když vlezl do garáže. Naštěstí v dobré náladě a pohodě to skončilo. Příště si budu dávat pozor !!

 

Přidáno: 43 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?