Mauglí a kouzelná houska

9. února 2011

Ahoj kamarádi.Povím vám vymyšlený příběh,začalo to takhle...Jednoho rána mi panička přinesla housku a šla pryč.Bylo ticho,já jsem ani nechtěl hryzat housku.Bylo mi hodně mrzutě,najednou se zamnou ozval hlas.

"Mauglí,proč si tak smutný?Nemáš hlad?".Já jsem se lekl ale po pěti minutách mi došlo že to mluví ta houska které jsem se nedotknul."Mám hlad ale je mi mrzutě."odpověděl jsem.Houska kývla a řekla mi,že mám jít s ní.

"Ale já nevím kam půjdeme,já se bojím chci být tady."Houska ale chtěla ať jdu s ní.Tak jsem tedy šel,byla to cesta do neznáma a já jsem nic neviděl."Tak Mauglí jsme tady."řekla houska.

Já jsem byl nejdříve vylekaný ale potom jsem viděl jak tam bylo velkých strojů a hodně vlhko."Tak Mauglí,tady je moje rodné místo.Tak zvaná pekárna."Já jsem nemohl uvěřit jak jsem se tu dostal!

Najednou mě něco podebralo a vzalo mě to rovnou do nějákého těsta.Houska tam byla se mnou a řekla mi že to bude lechtat.Zabalilo nás to do těsta,a mířily jsme rovnou do pece!"Néééé,co to je housko!?Já chci ven!"

Už jsme tam skoro byly až najednou....."Ááááá"probudil jsem se s té noční můry.Toto byl příběh který mohl dopadnout špatně ale mám pro vás dobré zprávy,potom jak jsem usnul tak se mi zdálo že houska se zapekla do těsta a že si jí někdo kupuje."To je dobře."řekl jsem.Tak to je vše!

Ahoj!!!!!!!!

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?