Max

8. července 2011

Když jsme byly malé, tak jsme se sestrou měly vždy psa, kterého nám taťka koupil. Většinou byli z útulku. Měly jsme bišonka, border teriéra, německého ovčáka, ten byl velký hlídáč, byl totiž od policie, ale pak jsme ho dali zpátky.

 

 

Potom jsme měly jezevčíka, jenomže toho chtěla jedna babička, tak jsme jí ho nechaly. A když roky šly, tak taťka jel někam za Prahu, kde koupil traktor a zrovna měla jejich fena štěnátka. Byla všechna černá a paní taťkovi chtěla nechat dvě. Pro sestru a pro mě. Jenomže taťka si myslel, že bychom to nezvládly, a tak vzal kluka.

 

On jediný se k taťkovi malými krůčky doplazil. Když jel domů, tak nám zavolal, že veze štěně. My jsme se tomu smály, protože už mamka nechtěla psa a když dojel, tak v červené bedínce jsme našly černou kuličku. Bylo to malé štěnátko. Byly jsme z toho štěstím bez sebe. Byla sice zima, jenomže my jsme měli garáž, ve které jsme ho nechali. Byl u filtru, který byl u dveří a z něho šlo teplo, takže se měl dobře.

 

Hned ten večer jsme vymýšleli jména a nakonec jsme se shodli na jméně Max. Když jsem byla větší,  bylo mi asi 8 nebo 9, tak jsem chtěla, aby něco Max uměl a začala jsem ho učit základní povely. Potom jsem ho naučila "dej pac" a teď ho učím jiné triky. Nikdy bych ho nikomu nedala ani za NIC!

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?