Max

10. července 2013

Max je plemeno Jack Russel teriér. Narodil se 19.9.2011. My jsme si ho přivezli z jednoho města, nevím jak se jmenovalo. Jeli jsem pro něj cca 1 hodinu. Max má rád vodu a sníh. A nemá rád horko.

 

 

Srst má krásnou hladnou, bílou a na hlavě má hnědé a černé fleky. Pod chlupy má taky takové flíčky, které jsou vidět jenom když se vykoupe, což má velmi rád. Poprvé se koupal v rybníku, když mu nebylo ani půl roku, protože jsem šli na procházku kolem rybníku a oni tam byly labutě, takže Maxík jako lovecký pes je začal lovit a to byl leden!

 

Max je velký mazlík celé rodiny. Má rád, když ho někdo drbe nebo hladí. Cizí psi má většinou rád a hraje si s nimi, ale jsou také výjimky. Nemá moc rád jokšíry. Občas dělá mě nebo úplně cizím lidem naschvály. Například když jede někdo na kole, tak si před něj stoupne a stojí nebo mě dělá, že když na něj volám, tak dělá že neslyší, ale slyší moc dobře. Zrovna teď, když to píšu, tak spí před skříní na koberci.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?