„Mazlíček roku“ startuje! V největší fotosoutěži domácích mazlíků můžete vyhrát i vy, čtěte, jak na to!

7. března 2013

Také máte doma spousty úžasných fotek se svými zvířecími parťáky? Neváhejte ani vteřinu a přihlaste ty nejpovedenější kousky do zbrusu nové fotosoutěže Mazlíček roku! Nezáleží na tom, jestli máte doma ušlechtilého psího šampióna, kocourka z útulku nebo ukecaného papouška, soutěžit a vyhrát může každý, neonka i bernardýn!

Stačí navštívit naše vymazlené stránky www.mazlicekroku.cz, vytvořit si „mazlí profil“, vybrat tu nej fotku svého zvířecího miláčka a zábava začíná! Hrajeme o prestižní titul „Mazlíček roku“ a další skvělé ceny - LG televizor s úhlopříčkou 107cm, našlápnutý notebook Asus, Apple iPad Mini, stylová trika s motivem soutěže a kila pamlsků, které potěší všechny zvířecí gurmány.

 

„Já jsem z této nové fotosoutěže nadšená, rozhodně půjdu do boje s fotkou své elegantní labradorky, ale doma chovám i zakrslého králíčka, který je hotový fotomodel, oběma by titul „Mazlíček roku“ rozhodně slušel!“, prozrazuje odhodlaná soutěžící Lenka z Brna.

 

Jak společně najdeme „Mazlíčka roku“? Bude to jízda plná zábavy a soutěžního adrenalinu! Čeká nás osm semifinálových kol, z každého kola postoupí padesátka největších fešáků do velkého finále, kde se o titul „Mazlíček roku“ utká rovnou 400 fotomodelů.  O vítězích rozhodnete svými hlasy, na naší stránce www.mazlicekroku.cz se dozvíte, jak zvýšit svou šanci na výhru, čtěte pozorně!

 

Na co ještě čekáte? Vždyť soužití s našimi mazlíčky nám dělá takovou radost, ukažme je světu a bavme se, Česko hledá Mazlíčka roku a třeba jej máte doma právě vy!

 

Těšíme se na vaše krásné fotky na adrese www.mazlicekroku.cz

 

Autor: Anna Chytilová

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?