Mazlík

18. ledna 2016

Tento článek bych chtěla pojmout trošku jinak než normálně. Budou ho vyprávět 4 postavy, které o Mazlíkovi něco ví. První část vyprávím já, panička Lery a Sisi a hlídačka Mazlíka. Druhou část Lera můj pes, třetí Sisi můj zakrslý králíček a sám Mazlík.

Já.
Mazlík je miloučký černý kocourek pana souseda. Pan soused hodně cestuje a tak chodím Mazlíka hlídat a krmit já. Mazlík si na mně už zvykl a chodí i k nám na zahradu a domů. I Lerynka a Sisinka si na něj zvykly. Mazlík je ještě hravé koťátko tak si s ním chodím hrát. Jeho páníček je rád, že je Mazlík spokojený a přitom doma.

Lera.
Mazlík je černoch. Tedy jak říká panička černý kocourek. Je mu.... no tak to nevím, ale jinak o něm vím skoro vše. Naše panička ho chodí to, no hlídat. Krmí ho těma dobrotama pro kočičáky a prej si s ním i hraje. Jeho ten pán prej hodně strašně často to, no cestuje do, no do pryč. Na Mazla nemá prej čas tak tam ta panička, moje panička chodí. Tak. Jo a já ho nechávám i u mně na zahradě. Jinou tu kočku tam nepustim. Tak to je!

Sisi.
Joooo Mazlík. Mazlík je malej kocourek. To malej myslim spíš tak, že je mladý, protože já jsem ještě menší. Jelikož jsem zakrslá. Prý už víc nevyrostu. Říkala panička. A taky říkala, že Mazlíkův pán je cestovatel. No to vlastně ne, ale hodně cestuje.

Mazlík.
Já jsem kocou Mazlík. Černý jako uhel. Rád si hraju s páníčkem nebo tetou Adélou. Teta Adéla je panička velké Lery a ušaté Sisi. Můj páníček cestuje a tak jsem doma sám a nudím se. Naštěstí mně hlídá, krmí a hraje si se mnou teta. Jinak nevím co by bylo. Jsem jí moc vděčný a mám jí rád. Už jsem se naučil chodit i k ní na zahradu.

 

Uděleno: 75 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?