Mazlíkovo ztracení ♥♥♥

8. května 2011

Máme kočičku jménem Mazlík. Vzali jsme si ho na chalupu, která je daleko od našeho domu.

Jak jsme nastoupili do auta, tak s sebou pořád mlel, ale potom se uklidnil a spal. Až jsme přijeli na místo. Ještě v autě jsem dala Mazlíkovy kšíry, na kterých měl napsané telefonní číslo. Vešla jsem na dvorek naší chalupy a položila jsem Mazla na zem. On se schoval za bedničku a nevylézal. Vrata byla ještě otevřená a mezi nimi stál táta. Mazlík se rozběhl a utíkal ven ze dveří. Táta ho nedokázal chytit a Mazlík utíkal přes silnici a málem ho přejelo auto, které právě projíždělo. Utíkal do vysoké trávy, která byla u potoka. Já jsem utíkala hned za ním, nemohla jsem ho najít. Neslyšel ani na ČIČI!!Nevěděla jsem, kde může být. Už za dva dny jsme museli jet domů. Mazlík se do té doby nevrátil. Byla jsem v koncích.

 

Když jsem dojela domů a všem to řekla, tak mě povzbuzovali, že se může vrátit zpět do chalupy nebo může dojít až k nám domů. Asi za týden jsme na chalupu jeli zase. Mazlík nikde nebyl. Až jsme začali opékat, přišla nějaká kočka s kšíry. Mazlík! Nevěřila jsem tomu, co vidím. Ano, byl to on. Začala jsem ho prohlédat, jestli nemá klíště. Jasně, že měl. Bylo jich 10 a dost napitých. Teď je už v pořádku. Klíště nemá a už je pořádně najedený.

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?