MČRM agility 2011

23. září 2011

Na MČRM jsme jeli v sobotu ráno, takže budík mi crčel ve 4:00. Původně chtěl táta jet v pátek, ale to nepřipadalo v úvahu. Poprvé jsem Goldii do auta nedávala prášek, protože je stejně k ničemu. Goldie bere slintání už jako automatiku, takže slintá, i když jí není blbě. V zatáčkách se jako vždy pozvracela na moje boty, takže jsem si nohy raději dala na sedadlo a boty hodila dozadu.V Kyjích jsme byli na kvaldách, takže jsme nebloudili.

 

 

Jako 1. se běžela hra (nesnášim hry), nevím, kolikátý jsme byli, ale měli jsme 41 bodů. Pak se běželo agility družstev, kde jsme se umístili na, tuším 4. místě. Všichni jsme doběhli čistě, ale s dost trestnými za čas. Následoval jumping jednotlivců. Nebyla jsem nijak nadšená, protože parkury byli oproti minulému roku lehoučké (parkury pro rychlé psy).

 

Hned při prohlídce jsem si říkala: "No, takže rovinka s 15 překážkama, výborný!"Parkur jsme doběhli čistě, ale nevím, co se Goldii stalo, protože běžela neskutečně pomalu. Naštěstí jsme měli jenom 4,66 za čas. Bylo z toho 6. místo. Nocovat jsem jeli do kepmu, ve kterém jsme spali minule. No jak tu noc srhnout? Nejhorší na planetě!

 

Byli tam cikáni a děti z dětských domovů. Obcházeli kolem stanů s písničkami na plný až mě z toho bolela hlava. Zapomněla jsem si vzít prášky (na bolest hlavy trpim), takže fakt super. Totálně nevyspalá a rozlámaná jsem ráno zjistila, že vodítko, které ještě večer leželo vedle stanu, je pryč! Kdo ho asi ukradl, že? Proč zrovna tohle. Vodítek mám dost, ale tohle bylo nejlepší!

 

V tu dobu mě nenapadlo, že ho někdo ukradl. Hledali jsme ho všude, ale nenašli. Vyrazili jsme do Kyjí a v altánu taky nebylo. Tátu to napadlo až po příjezdu domů, ale já jsem si tím jistá, že ho ukradli.

 

Při nedělní prohlídce jumpingu družstev jsem myslela, že se složím. Hlava jako střep, nevyspalá, rozlámaná (otec mi odmítnul nafouknout lehátko). Doběhli opět všichni čistě, ale 3 s trestými (čistě dobíhala Anička). Vylezlo z toho 5. místo. Táta za mnou přišel a řekl: "Smůla to budete tak 4. nebo 5. v součtu." Povzbuzující.

 

Stavěl se open jednotlivců. Věděla jsem, že pokud Goldie poběží jako v jumpingu, nebude to dobré. Naštěstí se tak nestalo a Goldie běžela celkem rychle (na to, jak běhá normálně) a neměli jsme nic za čas! Díky tomu jsme s celkovými 4,66 tr.b. skončili na 3.místě a tak se stali II. vícemistry ČR mládeže 2011 kategorie děti small. Měla jsem radost hlavně proto, že lépe jsme to dát nemohli.

 

Keysi ani Eiko bychom nepřeběhli nikdy v životě. Mezitím, co Lustykovy oslavovali Káťi úspěch a zapojili do toho i ten můj (naše ZKO), jsem se učila chemii a přepočítávala v hlavě, jestli by se nemohl stát zázrak a nedali bychom to s naším družstvem "Metebleskum" na 3.místo.

 

Výsledovka byla vyvěšená a zklamání se dostavilo. Metebleskum 4. místo. Minulý rok jsme s jiným družstvem skončili taky na 4., takže mě to mrzelo. Po chvíli vyhlásili změnu součtu small družstev. Ani jsem to nějak neregistrovala, ale když za mnou přišla p. Lustyková a řekla mi, že jsme 3., zaregistrovala jsem to hned.

 

A tak do dopadlo tak, že jsem dvojnásobnými II.Vícemistry. Radost mi pokazilo až stání na stupních vítězů, kde jsem zase slyšela Míši úsměv a trošku mě vyděsil rozhodčí. Netuším, proč se nesměju, ale asi se směju jenom v duchu. Připadám si trapně, když si ostatní myslí, že jsem naštvaná a přitom nejsem. Je to tak na každých závodech, ale asi si budu muset zvykat.

 

Moc děkuju našemu družstvu ve složení: Anička Šibková + Flurry, Domča Machová+Jenny a Markéta Zíková + Chessie a taky Goldii, že kromě jumpingu jednotlivců běhala celkem rychle.

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?