Mé dvě lásky

23. října 2012

Splnila jsem si svůj sen a pořídila jsem si zlatého retrívra, ale tím nastal další problém. Babička byla proti němu. Neměla ho ráda a on to vycítil. Vyhýbal se jí, nechodil k ní, nevšímal si jí a bál se na ní i podívat.

 

 

Jelikož chodím do školy, tak musel Samík být s babičkou sám doma. Celé hodiny ležel v koupelně anebo čekal u dveří než někdo přijde. Po třech měsících, co byl s námi doma, se stal doslova zázrak. Jednoho dne jsem přišla domu ze školy, otevřela dveře a Samík seděl u babičky.

 

Bylo to jako kdybych byla ve snu a koukala na to, co jsem si vždy přála. Babička seděla na posteli a brečela. Řekla mi: "Bylo mi ho líto, volala jsem na něj, aby za mnou šel. Měla jsem strach, že se mu něco stalo." Celý den jsem tomu nevěřila.

 

Nemohla jsem pochopit, co se to vlastně stalo a hlavně jak se to mohlo stát, že najednou jsou nejlepší kamarádi. Odůvodňovala jsem si to tak, že všechno nejspíše potřebovalo čas, aby se to nějak urovnalo. Když se na ně teď koukám a vídím, že jsou šťastní oba dva, tak mám větší radost než kdokoli jiný.

 

Protože, když vidítě někoho, že se usmívá a je šťastný, tak vás to těší a hřeje u srdce, i když jsou ty největší mrazy. Teď už i babička poznala, že pes je nejlepší přítel člověka. I když už teď nemám babičku, mám tu Samíka, který mi dokáže rozveselit.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?