Mé oblíbené papáníčko

9. prosince 2015

Ahoj! Jsem tu zase!Jmenuji se Dejmy. Tentokrát Vám chci napsat o tom,co mám opravdu rád. Jako jídlo... :) Pořád jsem kotě, proto mám granule pro koťata, ale chci se dostat k takovým pamlskům a dobrůtkám.

Začneme tedy u domácích pamlsků,mých oblíbených. Jsou tam samé dobroty. Je tam kotěcí kapsička, vločky, vajíčko, zeleninka, jako mrkev a ovoce, jako je jablko. Moc mi to chutná. Jen to stačí upéct. Ale pozor! Je to i pro pejsky!:) Jinak mi to moc chutná. Další věcí je pasta pro koťátka. Je to moc dobré. Potom ještě je nějaká kočičí šanta,já ji ještě neměl, koťátka k tomu prý moc nepřilnou. Ale panda mi to chce koupit na Vánoce. Mimochodem moje první. Ještě miluju zeleninku, jako je nastrouhaná mrkev, ovoce, jako je jablíčko. U mně je taky oblíbený sýr a tuňák, samozdřejmě kapsičky. Teď Vám řeknu kdy a jak mně panička krmí. Snídani dostanu přes týden v 7:00 a je to kapsička s mrkvičkou nakrájenou, nebo nastrouhanou, občas se sýrem. Na oběd dostanu dvě kostky domácích pamlsků a granulky, večer pouze granulky. Tak mi to vyhovuje nejvíc a jsem za to moc rád. Tak už se s Vámi rozloučím. Děkuji za pozornost, Dejmonek.:)

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?