Mé zlobidlo a poseroutka

1. listopadu 2015

Moje kobylka se jmenuje Izabela přivezla jsem si ji už skoro před 2 lety na vánoce je to kříženka chladnokrevníka a fjorda, takže je to takový robustní hafling. Nedávno nám utekla fenka Yorkshierského teriéra a utíkala do polí, sestra s kamarádem ji naháněli všude možně ale ztratila se jim.

Já v té době byla na intru ale druhý den jsem jela domů a tak jsem osedlala Izynku a vyrazila hledat projela jsem nejdřív celou vesnici a pak kolem polí bohužel žádná stopa nikde nic. Už jsem toho měla dost když jsem se rozhodla že zkusím zajet ještě kolem Rybníka na horu na kopec kde je velký rozhled, projela jsem hned kolem Rybníka když jsem si těsně za rybníkem všimla že se tam na poli prochází docela velký a krásný čáp. Říkala jsem si jů to mám štěstí takhle z blízka vidět čápa ale to jsem se spletla. Izabela se totiž dozvěděla o čápovi docela brzo a začla zlobit jelikož se někdy opravdu bojí a je to malý srab tak se zastavila na poli , dupla si a stála jak býk, že nikam už nepůjde. Domlouvala jsem jí tam jakou dobu ale pak jsem se tedy rozhodla že to vzdám a tak jsme se otočily rychle objeli rybník a jakmile jsme byli pryč Izabela byla jak vyměněná :D a tak jsem zjistila že se opravdu bála, teď už aspoň ví jak poznat čápa :D

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?