Mey- Jak to vše začalo

21. ledna 2014

Moje a Meyino shledání bylo neubyčejné. Nebylo to, že jsem se koukla na inzerát a dojela jsem si pro ni. Došla ke mě, ne úplně tak, že jsem ji našla na ulici, ale setkání bylo neplánované.

Začalo to přesně takhle:
Naše kočka měla mít koťata, já a moje rodina jsme je nechtěli, ale už je čekala a na potrat bylo už pozdě. Měla každou chvíli rodit.
V jednu chvíli jsem zrovna četla, když moje mamka doběhla s tím, že kočka rodí! Hned jsem běžela k ní a sledovala jak moje mamka pomáhá kočce při porodu.
Narodila se nám krásná koťata. Dokonce čtyři! Zatím co jsem je sledovala, jsem si všimla, že se má narodit ještě jedno! Moje mamka byla se zatím poradit se sousedkou a já neměla čas. Tak jsem chytila kočku za packu a říkala jsem jí, že to zvládne. Byl to šok!
To kotě byla Mey. Už na první pohled jsem věděla, že Mey je ta pravá pro mě. Prostě láska na první pohled. Bohužel byla ze všem nejmladší a nejslabší. Když kočka kojila, musela se Mey krmit z flašky. Řádné kotě ji nepustilo. Dělala jsem si o ní starost, ale veterinář mě uklidnil.
Díky mé péči naštěstí Mey přežila. Kdysi byla slabunká, bezmocná a bez lidské péče by nepřežila.. Nyní je ale ze všech svých sourozenců nejsilnější. Jsem na ni hrdá.
Myslím si, že se mi oplácí jak jsem jí zachránila. Je mi oddaná a mám ji ráda. Prostě můj poklad :3

 

Přidáno:  25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?