Mezinárodní den zvířat 4. října 2015

3. října 2015

Všechno to začalo roku 1226, kdy zemřela ikona pomoci opuštěným zvířatům, František z Assisi. Ačkoliv i dnes žije a funguje nespočet dobrosrdečných pomocníků, jako byl František, pouze jemu byl věnován 4. říjen jako den zvířat. A ačkoliv vás za svatého nejspíš neprohlásí, i vy můžete tento zvířecí den oslavit!

Bobík i Micka mají narozeniny!

Protože své mazlíčky milujete, není nic jednoduššího, než s nimi jejich narozeniny oslavit! Určitě je na místě koupit darem nějakou hračku nebo dobrotu, a pokud máte odvahu, můžete i sami nějakou mňamku připravit. Nepečený dort z piškotů a keksíků, játrové kuličky nebo sušenky z ovesných vloček. Jen ty svíčky bych pro jistotu na dortu nezapalovala, není vůbec jisté, že je pes sfoukne, aniž by shořel.

 

Kam vyrazit, když je Mezinárodní den zvířat?

Tak jako každoročně, i letos se chystá mnoho zajímavých akcí na počest našich (nejen) psích přátel. Jelikož tento svátek připadá tentokráte na neděli, můžete navštívit kdekterou zoo, každá má pro tento den připraven zajímavý program – například v té brněnské mají letos všichni lidé se zvířecím příjmením 4. října vstup zdarma! V Přerově můžete v tento den vystavit svého německého ovčáka na oblastní výstavě nebo si zajít na husí hody do Boskovic u Brna, kde je zajištěno bohaté občerstvení a atrakce pro děti. Pokud vás zajímají i opeření dravci, o týden později můžete vyrazit na zámek Opočno, kde se bude konat největší sokolnická akce v Česku.

 

Packu na to

Tento významný zvířecí den můžete také oslavit dobrým skutkem – pomoci některému útulku nebo si jít rovnou vybrat nového pejska. Útulkům pomůžete i vyvenčením pejsků nebo nákupem spousty piškotů. I zde na vás čekají v tento den nejrůznější dny otevřených dveří a soutěže. Ať na vás ten váš psí oslavenec může být patřičně hrdý a spokojeně smlsnout výtečný dort od vás!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?