Mezinárodní den zvířat pro kočky

3. října 2015

Kdo by nechtěl své milované kočce dopřát oslavu narozenin! A pokud zrovna nevíte, kdy má narozeniny, je nejlepší oslavit to spolu! Aneb Mezinárodní den zvířat pro kočku.

Není kočka jako kočka

Čtvrtý říjen je pro všechny milovníky zvířat státním svátkem. Jste-li fanouškem koček větších a dravějších, než je ta vaše na topení u okna, určitě neuděláte v tento den chybu výletem do zoo! Zoologické po celé ČR chystají na tento den programy pro děti, soutěže a zvýhodněné vstupné. Někde mají dokonce vlastníci zvířecího příjmení vstup zdarma.

 

Svíčkou proti množírnám

Trendem i proklínaným tématem dnešní doby se stávají množírny – a právě Mezinárodní den zvířat vstupuje postupně do povědomí veřejnosti i jako den boje proti množírnám. Chcete-li památku trpících zvířat alespoň uctít, můžete se připojit zapálením svíčky, zapojena je i internetová kampaň „svíčkových vigilií.“

 

Slavit lze donekonečna!

Soucit s opuštěnými a trpícími kočkami můžete vyjádřit i návštěvou některého útulku. Soukromých kočičích útulků je v Česku nespočet. Pokud si právě v tento den nevezmete žádnou kočičí kamarádku domů, určitě můžete pomoct alespoň věcnými dary, pamlsky, či osobní pomocí! A kdybyste to náhodou letos o víkendu 4. října všechno nestihli, nevěšte hlavu. Kočky mají dokonce i svůj vlastní mezinárodní den a to 8. srpna! Na popud Mezinárodního fondu na ochranu zvířat se slaví již od roku 2002. Pokud to nestihnete ani tehdy, můžete se svou kočkou oslavit narozeniny různě po světě – v Rusku je Mezinárodní den koček stanoven na 1. března, v Polsku připadá na 17. února!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?