Mia nebo Mio ??

20. února 2011

Stalo se to asi v roce 2007,když jsme dovezli novou kočičku.Jméno jsme měli už vybrané:Mia (chtěli jsme totiž kočičku).Jeli jsme domů a asi za týden jsme jeli k paní veterinářce na odčervení.Majitelé co měli Mii maminku Duduříkali,že je Mia zřejmě kočička,ale nebyli jsme si moc jisti.Abychom věděli jistě jestli máme kočičku a nebo kocourka,tak jsme se zeptali paní doktorky Novotné.

Paní doktorka nám ale říkala,že je to zřejmě kočička.Ale furt se nám to nějak nezdálo.ale asi po měcíci jsme byli s Miou zase u paní doktorky a víte co nám řekla ??

Chcete zklamat ?? Je to kocour!! Velice jsme se lekli toho chcete zklamat,protože jsme si mysleli že je třeba nějak nemocný nebo tak něco:D

Malá panička si dělala starost s jménem ale pak se nám ji podařilo přesvědčit že mu budeme říkat Mio,protože si na to jméno už zvykl.Ale také proto že se nám nelíbily paniččiny náhradní jména např:Kominík,Černoch,Kos a podobně.

Nyní jsme všichni štastní,teda hlavně Mio! Jeho jméno se mu velice líbí a je s námi i velice spokojený.

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?