Mikeš a zlý sen

27. prosince 2016

Jednoho dne se Mikeš rozhodl jít se svými kamarády ven. Bylo zataženo a pršelo. Všichni šli na hřiště a rozhodli se uspořádat soutěž o to, kdo tam bude dřív. Jako první dorazil Mourek, po něm doběhla Růženka a těsně za ní byl Ricky. Jediný kdo nedorazil byl Mikeš. Jeho kamarádi si toho nevšimli a šli si hrát na pískoviště.

Bylo celé mokré od deště a bláta ale koťatům to nevadilo. Když už byli unavení šli domů, ale jako vždycky se museli spočítat. Problémem bylo,že jediný kdo uměl počítat byl Mikeš, který vám partě chyběl. Jeho kamarádi ho začali hledat. ...a neuspěli. Ve tom Rickyho napadlo, že by mohl jít domů. Všichni souhlasili a tak se rozloučili a šli domů. Nejdál to měla Růženka. Šla přes hluboký tmavý les a 50m dlouhou skálu. Když se blížila domu, náhle na ni z houští skočil Mikeš a v hlavě ji začaly skákat otázky :" kde byl? Co tu dělá? Proč nešel s námi? Co se mu stalo?". Mikeš se na ni přátelsky díval a pak ji políbil :* v tom si Růženka uvědomila že nejsou sami. V černém lese se ozýval strašidelný smích a najednou Růženka i Mikeš zmizeli v černé prázdnotě. A jako by mu někdo mazal paměť, Mikeš si uvědomil že je to jen hloupý sen a proto se snažil probudit. Nešlo to. Začal počítat : jedna dva a tři. A najednou uslyšel známý hlas jak volal: !pomoc! Byl to hlas Rickyho a Mourka. Oba dva se začali prát, až škrábli Mikeše. Mikeš se probral a za pár hodin se probudil doma v posteli i se svými přáteli :) Tak jako obvykle šli do cukrárny a oslavili Mikešovo vítězství nad noční můrou.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?