Milé překvapení

15. července 2013

Bylo to asi měsíc zpět. Mám 3 měsíční fenku Amerického stafordšírského teriéra. Šel jsem do práce ráno jako každý den. Dopoledne jsem si říkal, co asi tak může dělat moje fenka doma.

Myslel jsem na to, že určitě leží a lenoší jak ona to umí, ale pak jsem si uvědomil, že to určitě tak nebude, znám ji, takže mi bylo jasný, že doma bude nepořádek. Bylo kolem 15:00 a říkám kolegovi, že se těším domu za psem, ale že se obávám toho, jak to doma vypadá. On mi říká: "já myslím, že to nebude zlé." Přijdu domu a už jen ve verandě mi bylo jasný, že když půjdu dál do další místnosti, že to nebude dobrý. Nahlédl jsem tedy do kuchyně a málem jsem s sebou švih o zem. Všude samé papírky, ubrousky, dřevo rozkousané, koberec vykousaný a to jsem nebyl v pokoji. Jdu tedy do pokoje a na zemi vidím peřiny, polštáře, povlečení, koš vysypaný a všechno rozkousané. Bylo to milé překvapení, nikdy jsem neviděl větší nepořádek, ale nejlepší pohled byl na fenku. Ležela klidně na letišti a spala nohama navrch. Říkal jsem si, že uklidím nepořádek a ani ji to nebudu vyčítat. Uklidil jsem, zašel jsem na procházku a pak jsem si lehl i s ní v klidu do postele a říkal jsem si, proč jsem tak hodný na ni a je to asi tím, že ji mám rád. Někdo jiný by psa zavřel do kotce a nechal ho vytrpět, já to nedokážu. Raději ji pochválím za to, že mi rozhryže celý barák. Ale ten úklid mi trval tak tři hodiny. Přidáno: 32 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?