Milovala jsem tě!

22. března 2012

Orinko, ty jsi byl můj první kocourek, který mě měl doopravdy ze srdíčka rád a tím sis mě k sobě zcela připoutal. Už od chvíle, co jsi byl malinký a ležel v Micčině vystlané bedýnce, měl jsi zalepená očička a svým kotěcím hláskem roztomile vřískal jsem věděla, že jsi výjimečné a úžasné koťátko.

 

 

A když jsi potom povyrost a začal trochu poznávat své okolí a paničky, tedy i mě, poznala jsem, že z tebe bude můj opravdová kamarád a miláček. Měl jsi mě, Orinko rád jako žádný jiný kocourek či kočička nikdy předtím ne, ani tvoje maminka Micka, která mě měla moc ráda.

 

Byl jsi můj kamarád, společník, kocourek na mazlení...rád sis se mnou hrál, mazlil se, byl jsi rád, když jsem ti dala tvoje oblíběné granulky a ty ses mi pak mohl stulit na klíně a tak se válet a příst. To jsi byl můj malý a později můj velký miláček. Měl jsi mě tak rád a já měla moc ráda tebe!

 

Ty jsi byl můj nejolbíbenější kocourek ze všech našich koček. Už si nevzpomínám, kolik jich bylo, ale vzpomínám si na tebe, jak jsi na mě venku vždycky čekal, když jsem k tomě přišla, pozdravil jsi mě svým ,,vrrr-mňau´´ jako to teď dělá bigoušek. Ty jsi byl můj předchůdce Bigouška, tedy velký a nerozdělitelný kamarád.

 

Rád sis hrál a rád jsi se mazlil. Myslím, že nejraději z lidí jsi měl mě, byl jsi takový milý, hezký a přátelský. Vzpomínáš si Orinko na to, jak jsi chodil po ledě na potoce, jak jsi byl nemocný, jak jsme byli na vycházce na poli nebo jak jsi probíhal v krabicovém bludišti? Na to všechno si já moc dobře pamatuju, tak doufám, že ani tobě to nic nevymazalo z tvé malé kočičí hlavičky.

 

Byla jsem tak smutná, když jsi se ztratil, ale postupně jsem se s ním smířila. I když vím, že jsi pravděpodobně již za duhovým mostem, přesto mám ale malou naději, že žiješ u nějakých nových hodných páníčků. Nebo že se k nám vrátíš...

 

Občas se mi kocourku můj o tobě zdály sny, jak jsi se vrátil...Kéž by...Měl bys tu šest kamarádů, určitě by tě měli rádi. Sice už se Orinko k nám domů asi nevrátíš, ale nezapoměň - jednou se spolu po mnoha letech konečně setkáme tam nahoře!

 

 

 

 

Přidáno: 52 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?