Míša

17. srpna 2010

Chtěla bych se s Vámi podělit o vzpomínky na jednoho naprosto úžasného a " svého" kocoura.V té době je to už pěkných pár let jsem ještě bydlela u svých rodičů na Šumavě. U každého domu pes a pochopitelně i kočka.Měli jsme oboje.Německého ovčáka a mourovatého kocoura Míšu. Už jako kotě pravidelně projížděl misku s mlékem ale byl to mazlík. Když vyrostl a začal chodit za holkama taky se stalo že nepřišel tři dny domů vrátil se hubený ale pokaždé se jenom najedl a fičel dál.

 

Když byly venku opravdu velké mrazy lítala jsem všude volala ho domů a nic. Nespala jsem hrůzou jak někde mrzne a ráno slyším zaškrabání na dveře a jeho mňau. Přišel rozespalej voňavej od sena a díval se stylem...to je dost že někdo otevřel! Když byl pes zavřený v kotci sedl si na schůdek před ním a jen tak pozoroval jak pes šílí.Člověk nevěděl jestli krotit psa aby neřval nebo vynadat kocourovi že ho provokuje.Když ho to přestalo bavit zívl si na celé kolo protáhl se a vědom si toho že na něj pes momentálně nemůže pomalu odkráčel.Když mi do postele přinesl oslintanou napůl mrtvou myš tak jsem si v úprku zlomila ruku.Ale tenhle samorost jí s klidem vzal a zase odnesl výraz "ty hysterko jedna" byl víc než výmluvný.Kliďas jak se říká až na půdu.Absolutně obyčejnej ale neobyčejnej mourek co byl vždy nad věcí.Dodnes na něj s láskou vzpomínám a přeju mu hodně kamarádů tam nahoře!!!

 

Přidáno: 44 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?